Galerie

01_img

Kate Matl Stereo

01_img

Kate Matl
Dj BoBo
Jesse Ritch
Live from Szeged

01_img

Kate Matl
Burned away

01_img
01_img

Kate Matl
4
Tassimo

01_img
01_img
01_img
01_img

Akce

Září:
6.09 WALDKIRCHEN (D) Vystoupeni na Gala večeru pro Garhammer 
7.09 WALDKIRCHEN (D)
8.09 PASSAU (D) koncert na Gala večeru 
9.09 AUGSBURG (D) koncert na Gala večeru 
12.09 SCHWANDORF (D) koncert na Gala večeru 
13.09 MARKTREDWITZ (D) koncert na Gala večeru 
14.09 CHAM (D) koncert na Gala večeru 
15.09 VIENNA  (A) live koncert s DjBoBo 
16.09 BUDAPEST (H) live koncrt s  DjBoBo 
23.09 WEILHEIM (D) koncert na Gala večeru 
29.09 BAD RAICHENHALL (D)  koncert na Gala večeru
30.09 TALLIN (E)  živy koncert s DjBoBo v SAKU ARENA 
 
Říjen:
5.10 OBERVIECHTACH (D)  koncert na Gala večeru
6.10 REGEN (D) koncert na Gala večeru 
7.10 MURNAU (D) koncert na Gala večeru 
27.10 REISBACH (D) ) koncert na Gala večeru
28.10 WEILHEIM (D) koncert na Gala večeru  
 
Listopad: 
4.11 MURNAU (D)) Vystoupeni na Gala večeru
18.11 LITHUANIA (L) živy koncert s DjBoBo 

Chcete více informací o Kate?… Vyplňte email

Kate Matl

Kate Matl je zpěvačka s českými kořeny působíci právážně v zahraničí, momentálně v Evrope…

Hudební vlohy Kate Matl zdědila po rodičích – její otec Lubomír Mátl je sbormistr a matka Jiřina Mátlová je hudební teoretička, k hudbě tak byla vedena od malička. Zpívala v Kühnově dětském sboru – jednom z nejvýznamnějších dětských kolektivů v České republice a vystupovala např. v dětském muzikálu Kocour v botách po boku Václava Neckáře.

Po studiích v Paříži na francouzském Collegue, absolutoriu konzervatoře Jaroslava Ježka a doprovodného studia Tanečního centra na Karlově univerzitě v Praze se naplno pustila do zpívání a koncertování, kterému se věnovala již při studiích. Ztvárnila role v různých muzikálech – Vlasy, Pomáda, Monte Cristo, Dracula (kde ztvarnila roli Adriany, Sandry a alternovala se s Ivetou Bartošovou). Účastnila se koncertního turné Mise v hlavní roli s Danielem Hůlkou, spolupracovala také s taneční skupinou Uno (projekty Malá mořská víla a Carmen).

V zahraničí koncertovala např. na BMW tour Formule 1 po Evropě a Asii, Peirre-Lang tour v Asii nebo GQ shows po Evropě. Ve Švýcarsku natočila a vydala píseň „In the club on the Floor“ s DJ Tanja La Croix, v Německu navázala spolupráci se světově známým hudebníkem, DJ Bobo. Před dvěma lety vystupovala na jeho evropském tour a následně se stala jeho hlavní zpěvačkou. V letošním roce DJ Bobo vyrazil na další tour a to opět s Kate Matl po boku. Společně s ním a Michalem Davidem také vystoupila na koncertě v pražské O2 Areně.

Kate Matl nezapomíná ovšem ani na Českou republiku, jiż v době studií vydala společně s Věrou Špinarovou a dalšími předními českými zpěvačkami CD kompilaci „Co láska si žádá“ a vystupuje zde na svých pravidelných „Voice of Budha“ – hudebních večerech.

Na jaře roku 2015 Kate Matl vydala své debutové EP album s názvem MONO ve stylu POP s prvky electro, které obsahuje dva silné singly – „STEREO“ a „SONG OF FOREVER“. Album vznikalo ve Švédsku, Německu a České republice a spolupracovala na něm s autory tvořícími např. pro Britney Spears nebo Miley CyrusJoakim Haukaas a Charlie Mason. K písni STEREO natočila videoklip, jehož režie se ujal Yemi AD. Tématem tohoto hudebního videa není pouze zdvojování z Mona do Sterea, ale i do dalších rozsáhlejších poloh a dimenzí.

Chcete mít aktuální informace o mě a mé práci?

>> <<